×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Поки не відбувся конкурс, з Рясного просять пустити маршрутки до вокзалу та лікарні швидкої допомоги

Депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький закликав міського голову на період, допоки не відбувся конкурс на громадські перевезення у Львові, тимчасово пустити автобуси за маршрутами, що сполучатимуть мікрорайон Рясне із Головним залізничним вокзалом Львова та з Комунальною міською клінічною лікарнею швидкої медичної допомоги на вул. І.Миколайчука,9.

Зокрема, депутат нагадав, що неодноразово профільні чиновники у відповідь на запити заявляли, що проблеми із громадським транспортом для мікрорайону Рясне зникнуть, щойно відбудеться конкурс та перевезення у Львові. Втім, засідання конкурсної комісії 2 жовтня не відбулося. Його перенесли на невизначений термін.

"Два тижні тому я зустрічався із мешканцями Рясного, які вкотре поскаржилися на проблеми зі сполученням  мікрорайону з іншими частинами міста. Передусім людей турбує неможливість зручно та без пересадок доїхати до медичних закладів міста, Залізничного вокзалу. Адже наразі єдиним маршрутом, який функціонує у більш-менш нормальному режимі, залишається №6а. Вважаю неправильним, щоби  ряснянці продовжували потерпати від транспортного колапсу в очікуванні, коли вирішаться всі бюрократичні процедури, необхідні для проведення конкурсу, який мав би припинити нинішній колапс", - переконаний Свінціцький.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.