×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Які умови для пасажирів на тимчасових автостанціях?

У Львові катастрофа з міськими пасажирськими перевезеннями. Серед найбільш гострих проблем - тимчасові автостанції. Надмірна завантаженість, відсутність будь-якого комфорту для пасажирів, невпорядкованість автобусних рейсів, недостатня кількість паркомісць…

Цей перелік можна продовжувати. Але хіба такого ставлення заслуговують люди похилого віку, інваліди та діти? Чому на автостанціях не передбачено жодних зручностей, відсутні елементарні умови для очікування та перебування пасажирів?

Депутат від Української Галицької Партії Мирослав Данилків під час пленарного засідання ЛМР звернувся з вимогою терміново перевірити всі тимчасові автостанції, залучаючи  депутатів інженерної комісії. А за результатами обстеження, вжити невідкладні заходи для усунення недоліків та забезпечити належні умови перебування пасажирів у цих приміщеннях.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.