×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові створили Міжконфесійний рух відповідальних християн

Міжконфесійний рух відповідальних християн має стати комунікаційною платформою для громадського християнського середовища та найширших верств людей, які сповідують християнські цінності”, -  говорить депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків, який ініціював організацію та проведення Форуму відповідальних християн “Бог-Людина-Україна”.

 Саме в межах Міжконфесійного руху відповідальних християн будуть надалі втілювати у життя напрацювання Форуму. Цей захід 18 серпня зібрав у Львові понад 300 учасників. Серед них - ідеолог християнсько-демократичного руху у Європі Норберт Нойхауз, правозахисник, член-засновник Української Гельсінської групи Мирослав Маринович, народна депутатка України Ганна Гопко, керівник програми «Етика-Політика-Економіка» УКУ Юрій Підлісний, відомий львівський підприємець Ярослав Рущишин.

Захід організували Українська Галицька Партія спільно з ГО “Християнська Україна”, Асоціацією лікарів католиків та МГО “Організацією патріотів України”.

“Дуже багато ціннісних середовищ залишаються в своїй бульбашці, у своїй зоні комфорту. Вони бояться, а інколи не готові, виходити за межі свого середовища і нести цінності саме туди, де вони актуальні сьогодні. Але ми повинні розуміти, що нічого не зміниться, поки ми не будемо готові йти з християнськими цінностями у політику, а також надихати і мотивувати до цих дій інших”, - зазначив під час свого виступу голова Політради Української Галицької Партії Роман Лозинський.

У другій частині Форуму всі учасники поділилися на 8 тематичних секцій (політика і влада, підприємництво, громадянське суспільство, екологія, медицина, освіта і наука, захист Вітчизни: безпека і правопорядок, духовний провід). У кожній обговорили та  напрацювали рішення "Як впровадити християнські цінності у різні сфери суспільно життя?".

 Форум матиме продовження: уся подальша співпраця, кажуть організатори, буде відбуватися на основі Міжконфесійного руху відповідальних християн.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.