×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Ватра» запрошує у Шевченківській Гай на концерт

19 серпня, в день великого християнського свята Преображення Господнього, львів'ян запрошують на концерт гурту “ВАТРА” у Шевченківський гай на свято Яблучного Свята! Початок концерту  о 15.00 год.

Активно долучився до організації концерту депутат Львівської міської ради, меценат Роман Грицевич.

«Дуже приємно, що ми робимо таке велике дійство як концерт «Ватри», яку львів’яни люблять, шанують і завжди раді слухати пісні Ігоря Білозіра. Це буде попередній етап підготовки до ювілею. Адже наступного року святкуватимемо 40-річчя «Ватри».

Як повідомив Роман Грицевич, у концерті братимуть участь композитор, співак, заслужений діяч естрадного мистецтва України Зеновій Гучок та львівська співачка Олена Шах.

 

Довідка. «Ватра» - один із найбільш популярних і славетних ансамблів-довгожителів України. Її невгасимий вогонь палає вже майже 40 років. Ансамбль, що є незаперечним символом мистецького Львова, приніс Україні славу естрадного гранда. Легендарний львівський творчий колектив упродовж десятиліть дарує  нам неперевершені українські хіти, які однаковою мірою подобаються відразу трьом віковим поколінням.

Під керівництвом Андрія Кучерепи цей колектив гідно продовжує справу, яку розпочав видатний композитор, співак, народний артист України Ігор Білозір.

Неймовірний колорит Карпатських гір, лірично-романтичний мелос, щире та світле почуття кохання, любов до батьківського краю, до маминої світлиці, до України, потужне відчуття національної гідності – все це в піснях «Ватри». Вона була і залишається яскравою зіркою на небосхилі українського пісенного мистецтва, бо диво-сили, як писав поет, набирається від рідної землі, від народу. Цьогорічна святкова програма “Ватри” не залишить байдужим жодного слухача.

Мистецьке дійство у Шевченківському гаю відбуватиметься за підтримки одного із найбільш відомих меценатів Львівщини, голови правління ГО «Незабутня квітка», депутата Львівської міської ради, заслуженого лікаря України Романа Грицевича.