×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук вимагає зайнятися благоустроєм у Снопківському парку

У Снопківському парку, що практично в центральній частині Львова, функціонує стихійне сміттєзвалище, нема облаштованих входів на територію, хідників. Окрім того, тут відбуваються витоки невідомої речовини, які комунальник просто переривають, залишаючи на за собою повний безлад.
Про це у своєму запиті сьогодні під час сесії повідомив у своєму запиті керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.
«Минулого тижня мені показали фото з парку. На них зафіксовані гори будівельного та побутового сміття, які невідомі цілими вантажівками регулярно звозять і висипають у парку. Окрім того, видно, що про благоустрій парку взагалі не дбають. Нема жодного облаштовного входу на територію рекреативної зони. Лише в одному місці є аварійні сходи. Невеликий прохід у паркову зону зробили самі місцеві мешканці, втім ним можна користуватися лише за сухої погоди. Якщо добиратися у парк з боку Липової алеї, то людям доводиться йти по проїзній частині через відсутність хідників», – говорить депутат.
Окрім того, як стверджують місцеві мешканці, на території Снопківського парку відбуваються витоки невідомої речовини. Замість вияснити причини проблеми та вирішити її, працівники «Львівводоканалу» лише перекопують місця витоків, залишаючи після себе розриту територію, обгороджену сигнальними стрічками.
«Парк у центрі Львова, замість бути окрасою міста, перетворюється на смітник. Очевидно, що ЛКП «Зелений Львів», на балансі якого перебуває парк, не справляється зі своїми обов’язками, якщо допустив тут такий безлад. Тож, як мені відомо, місцеві мешканці створили ініціативну групу, яка вже віддавна добивається наведення ладу в парку. Недноразово зверталися і на Гарячу лінію Львова і навіть на Гарячу лінію Кабінету міністрів. Жодної реакції від чиновників», – каже Веремчук.
Відтак він у запиті вимагає негайно ліквідувати сміттярку на території парку, вжити заходів для виявлення та притягнення винних до відповідальності. Окрім того, на його думку необхідно почати роботу над стратегією розвитку парку та виділити кошти у бюджеті, щоб почати облаштовувати інфраструктуру на території Снопківського парку.