×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Уже сьогодні частина Стратегії розвитку Рясного активно реалізовується, – Дідух

Стратегія розвитку Рясного, хоча й була затверджена лише наприкінці лютого та відкорегована міськими депутатами від району й активістами навесні, вже починає  реалізовуватися.

Про те, що вже вдалося зробити у мікрорайоні, на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Михайло Дідух.

«Уже сьогодні частина пропрацьованих питань є виконаною або в процесі реалізації», – констатує депутат.

Він повідомив, що нещодавно завершилося облаштування нового дитячого майданчика на  вул. Шевченка, 334,  розпочато встановлення нового великого дитячого майданчика на вул. Шевченка, 358-360. Після цього стартують роботи з облаштування третього майданчика на цій же вулиці поруч із будинками №386-392. Також оновили дитячий майданчик біля будинків  №318-320.  

«Згідно з Стратегією, в наступні роки буде створено ще декілька якісних дитячих майданчиків. Триває процес облаштування громадських просторів. Перший громадський простір «Рясна Алея» має новий сучасний дизайн, нові зелені насадження. В найближчій перспективі – облаштування скверу на Кам’янці та громадського простору в Рясне-2. Також у наступні роки хочемо встановити вуличне освітлення по всьому Рясному – охопити провулки, головні дорожні артерії», – каже депутат.

Ще Дідух звернув увагу на те, що попри брак фінансування, триває каналізування у приватному секторі. Процес виконується чергами. Зокрема, завершено проектування другої частини вул. Брюховицької та прилеглих до неї вулиць Яновського, Бажана, Прилбицької та інших.

«Декому каналізування асоціюється з пошкодженою дорожньою інфраструктурою. Через бюрократичні процедури, Львівводоканал і досі не відновив асфальтне покриття після прокладання мережі, але у червні-липні питання закриємо», – додав Михайло Дідух.

Серед позитивних зрушень у мікрорайоні він виділив відкриття  ЦНАПу на вул. Шевченка, 374, Медіатеки на вул. Ковалика. Розпочато проектні роботи щодо облаштування вузькопрофільної поліклініки на вул. Шевченка, 350 б.

«Зараз основним напрямком Стратегії є лобіювання інтересів мешканців Рясного щодо побудови нової дороги на Левандівку, моста на перехресті Шевченка-Ковча, вузькопрофільної поліклініки та якісного функціонування громадського транспорту.  До слова, минулого тижня провели збір підписів щодо відновлення маршрутів №12, 30, 49, 54 і переведення їх в комунальне АТП, яке зможе забезпечити їхнє належне функціонування. Запит із підписами ряснянців передав на сесії ЛМР посадовим особам», – повідомив Михайло Дідух.  

Також, за його словами, спільно з батьками учнів СЗШ №94 почали вирішувати проблему старої їдальні у школі. Обговорюється можливість добудови корпусу школи, щоб звільнити приміщення садочку, в якому навчаються молодші класи. Це, в свою чергу, збільшить кількість місць для дошкільнят у садочку.