×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

То що буде з громадським транспортом у Львові?

Договори з приватними перевізниками громадського транспорту у Львові завершуються вже в травні. Містом ширяться чутки, що ціну квитка піднімуть до 7 гривень. Але коли буде проведено новий конкурс? На яких умовах? Чи передбачені кошти у міському бюджеті на монетизацію пільгових перевезень, як це передбачає березнева постанова Кабінету Міністрів? Чи передбачені відповідні кошти і як виглядатиме доукомплектування і розвиток міського електричного транспорту у місті? Всі ці запитання скерував до міських чиновників член інженерної комісії, депутат від Галицької Партії Мирослав Данилків.

Депутат прагне детально розібратися, куди ділися 700 мільйонів гривень, які впродовж 2015-2017 р. перераховані з міського бюджету, як поповнення статутних капіталів комунальних підприємств “Львівелектротранс” та “АТП №1”. Адже сума, погодьтеся, не мала.

Неефективність роботи комунальних підприємств, відсутність конкурентних умов між комунальними та приватними перевізниками, непрозора співпраця між перевізниками та владою, невирішена проблема з відшкодуванням за пільгові перевезення, застаріла система оплати проїзду, неякісні транспортні засоби - все це гальмує розвиток громадських перевезень у Львові. Економічна експертна група та депутати Української Галицької Партії за кілька останніх місяців провели низку зустрічей, круглих столів та дискусій з чиновниками, перевізниками всіх форм власності та фахівцями галузі. Політсила має готову концепцію розвитку громадського транспорту у містах, яка може запустити справжню реформу. Проте “освоювати” бюджетні та кредитні кошти, мабуть, легше, ніж впроваджувати реальні реформи.