×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Люди - основний капітал міста»,- Андрій Пундор

Майбутнє міста та країни залежить від розумної молоді. Сприяти їхньому розвитку – стратегічне завдання міста. Аби виявити та підтримати обдарованих дітей, депутати Львівської міської ради, зокрема від Об'єднання «Самопоміч», затвердили «Програму підтримки обдарованої молоді Львова» на 2018 рік.

«Проголосована ухвала - це моя ініціатива, яку підтримали в Управлінні освіти Львівської міськради.

У Львові є безліч обдарованої молоді. Ці діти їздять на олімпіади. Але роблять це за кошти меценатів, політичних партій або за власні гроші. Мета програми, яку ми прийняли, - показати обдарованій молоді, що влада їх цінує. Турбується про них і буде допомагати їм розвиватися», - розповів Андрій Пундор, депутат Львівської міської ради від «Об'єднання «Самопоміч». - Місто відзначатиме тих успішних дітей, які у нас є сьогодні. Запроваджуємо 30 премій кращим учням щороку. Також будемо відзначати преміями дітей, які успішно склали ЗНО.»

Нагадаємо, така програма діє у Львові вже другий рік.

«Цьогоріч ми додали нову ініціативу - міськрада фінансуватиме навчання дітей, які проходитимуть сертифікатні програми англійською мовою. Це поширюватимемо на всі дисципліни - від гуманітарних до точних наук. 

На мою особисту думку, саме люди - основний капітал міста», - додав депутат.

Відео:

Завданнями Програми є:

  • Фінансова підтримка обдарованої молоді шляхом виплати одноразових премій за особисті досягнення в інтелектуальних конкурсах, турнірах, олімпіадах.
  • Фінансова підтримка обдарованої молоді (об’єднань) для надання можливостей участі в інтелектуальних турнірах, олімпіадах конкурсах, змаганнях тощо.
  • Придбання цінних подарунків для нагородження переможців міських учнівських інтернет-олімпіад з базових дисциплін.
  • Відзначення грошовою винагородою розміром 2000 грн випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, які отримали 200 балів у 2017/2018 навчальному році за результатами ЗНО з базової дисципліни, 10 тис. грн тим, які отримали 400 балів і 20 тис. грн молоді із 600 балами за результатами ЗНО з базових дисциплін.
  • Відзначення учнів закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних навчальних закладів м. Львова в кількості 20 одноразових премій розміром 1000 грн (без урахування оподаткування) в разі успішного закінчення англомовних онлайн-курсів з різних дисциплін, при умові підтвердження сертифікатом із персональною верифікацією про проходження курсу.