×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові хочуть запустити соціальну рекламу для збереження первоцвітів

У Львові потрібно запустити активну соціальну рекламу, скеровану проти нищення червонокнижних первоцвітів, – із таким закликом до мерії звернулася голова депутатської екологічної комісії, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

«Уже незабаром спостерігатимемо справжній бум на торгівлю первоцвітами. Хоча рослина занесена до Червоної книги України, а за її нищення передбачається адміністративна відповідальність, упродовж лютого-березня букетиками первоцвітів торгують на кожному кроці. Звісно, боротьба із правопорушеннями – робота правоохоронців, але і місцева влада має докластися до збереження навколишнього середовища, підвищувати рівень екологічної культури у містян», – говорить Ірина Оршак.

Зокрема, вона пропонує забезпечити у Львові поширення відповідної соціальної реклами. Наприклад, розмісти білборди, які звертатимуть увагу львів’ян на адміністративну відповідальність за знищення червонокнижних видів, на шкоду, яку завдається природному середовищу

«Купуючи зірвані первоцвіти, людина породжує збільшення на них попиту. Цим, фактично, провокує протиправні діяння. Цю думку потрібно донести до людей, популяризувати її. Ну і, звісно, потрібно забезпечити притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які чинять правопорушення у галузі охорони навколишнього природного середовища», – резюмувала Ірина Оршак.