×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мирослав Данилків: «Місто має купувати у перевізників послугу, а не віддавати їм маршрути»

Як з’являються маршрутки на міських вулицях зараз? Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, міська влада оголошує конкурс, на якому власники автобусів змагаються за кілька маршрутів. Люди платять гроші водієві в самому автобусі.

Ми з експертами пропонуємо змінити правила на такі: місто проводить тендер на перевезення пасажирів, оголошуючи його через е-систему ProZorro. Перевізник, котрий має автобуси, пропонує містові цю послугу за певну ціну. Її розраховує, відповідно, у прив’язці до 1 кілометра пройденого шляху. Так є у містах більшості країн Європи.

У ціну 1 км перевізник закладає свої затрати і бажаний заробіток. А місто вибирає ту пропозицію, яка йому найбільш підходить щодо ціни та технічних засобів перевізника. І наприклад, вийде за 1 км платити 30 грн. Тоді чітко видно, що з доходів міського підприємства від продажу квитків ми можемо покрити, скажімо, половину суми перевізнику. А решту треба дотувати з міського бюджету. Якщо ж на це встановлювати інші тарифи. Місто має взяти на себе управління транспортом та відповідальність за нього. Ми бачимо, що діється з черговим конкурсом перевізників у Львові. Непрозорість, відсутність правил їх проведення, те, що впродовж років міські управлінці не реагують на здорові ініціативи і пропозиції, те, що ніхто ні з ким особливо не погоджує нового договору для перевізників, і багато іншого, - все це кидає тінь “зради” на міську владу. А за такої системи, яку пропонуємо ми, я переконаний: потреба у конкурсах відпаде.

Економічна робоча група Української Галицької Партії проаналізувала проблеми громадського транспорту і напрацювала кілька важливих пропозицій. Наразі ми обговорюємо та радимося щодо своїх пропозицій з місцевими чиновниками та пропонуємо Міністерству інфраструктури змінити відповідні закони.

 А крім того, ми хочемо максимально почути думку львів’ян. Тому ми вирішили провести двотижневе загальноміське опитування на вулицях міста та у формі електронних анкет, які можна знайти на сторінках УГП у соцмережі Фейсбук.

Згодом у Львові ми також проведемо круглий стіл, на якому презентуємо результати цього анкетування, відповідно до нього, якщо буде потреба, скоригуємо і наші пропозиції. Ми хочемо максимально врахувати думку львів’ян та донести її до місцевої влади. Адже те, яким має бути громадський транспорт у місті, мають визначати саме вони.