×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Люди поважного віку ознайомилися з інструментами комунікації та участі в житті громади

У приміщенні Львівської міської ради відбувся тренінг для людей поважного віку на тему «Інструменти комунікації та участі в житті громади».

Мета проекту - активізація і залучення старшого покоління до процесів розвитку громад та реформування країни. Захід був організований ГО «Золоті роки» спільно з ГО «Суспільство і право» в партнерстві з Львівською міською радою. На тренінгу виступила Оксана Коваль, голова ГО “Суспільство і право”, яка розповіла про цей проект, його мету та завдання.

Під час тренінгу Мар’яна Дюганчук, в.о. заступника директора департаменту адміністративних послуг розповіла про роботу міських ЦНАПів. Учасники заходу дізналися про послуги, які надає ЦНАП, територіальні підрозділи, статистику звернень, які саме послуги можна отримати, а також мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх цікавили. Після цього, учасники тренінгу відвідали приміщення Центру надання адміністративних послуг та на практиці побачили, як саме ведеться робота та прийом громадян.

За словами депутата Львівської міської ради, радника міського голови Львова Оксани Рубай, люди поважного віку мають безцінний життєвий досвід і знання, які допоможуть покращити життя міста.

«Важливо, щоб люди поважного віку також були активно включені в процеси, які провадяться в міській раді та громадському секторі.  І, власне, з чого ми почали? Ми почали з того, щоб познайомити людей з тими інструментами, які у нас уже напрацьовані, зокрема, певні послуги у ЦНАПах. Вони пройшли теорію, на практиці побачили, які саме послуги надають центри і яким чином можна їх використовувати. Це перший крок. Таким чином вони вивчать роботу усіх органів міської ради, і це дасть змогу залучати людей поважного віку до громадських рад. Адже їх життєвий досвід і знання є безцінними, тож їх потрібно обов’язково залучати до міського життя».  

 

Довідка.Проект «Єднання поколінь на користь громади» реалізується Громадською організацією Центр Поділля-Соціум за підтримки «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.