×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Благодійний проект «Незабутня Квітка» святкує своє 10-річчя

У Нью-Йорку в Ukrainian National Home спільно з українською координаційною радою та ГО «Незабутня Квітка» за підтримки Міністерства культури України до 10-річчя українсько-американського благодійного проекту «Незабутня Квітка», відбувся концерт, присвячений американській співачці з українським серцем – Квітці Цісик.

Як розповів організатор ювілейного концерту у Нью-Йорку, депутат Львівської міської ради Роман Грицевич, імпреза зібрала широке коло шанувальників творчості Квітки Цісик з усіх куточків світу.

«Проекту «Незабутня Квітка», який присвячений творчості Квітки Цісик, виповнилося 10 років. Я був організатором ювілейного концерту у народному домі у Нью-Йорку, в якому взяло участь багато артистів зі США і Канади. Також виступив танцювальний колектив «Сизокрилі». Із поважних гостей захід відвідав генеральний консул України у Нью-Йорку».

За словами депутата, наступного року 10-річчя проекту відзначатимуть в Україні. Серед запрошених артистів - оперна співачка Стефанія Романюк. Також до організації долучиться Міністерство культури України. 

«Приємно відзначити, що на адресу благодійного концерту надійшло привітання від Надзвичайного і Повноваженого Посла  України у США Валерія Чалого,  також на заході був присутній виконуючий обов'язки Генерального Консула України в Нью-Йорку Мирослав Кастран».

Додамо, що головна мета українсько-американського благодійного проекту «Незабутня Квітка» - придбання пересувного мамо графа з назвою «Квітка» у кожну область України.