×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит про врегулювання системи оплати за користування місцями для паркування у м. Львові

Проблема паркування у м. Львові, зокрема у його центральній частині є однозначно актуальною сьогодні. Водночас, попри наявне нормативне регулювання питання паркування, здійснення оплати за паркування та встановлення паркоматів, здійснення цієї оплати подекуди є неможливим, з огляду на фактичну відсутність необхідної кількості паркоматів.                                                                         Організація та порядок паркування транспортних засобів на вулицях і дорогах населених пунктів регламентуються Правилами паркування транспортних засобів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342 (далі - Правила).                                                                                                                                

Так, відповідно до п. 4 даних Правил, паркувальний автомат - технічний пристрій, призначений для сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування з використанням платіжних карток та готівкою. Згідно п. 14. Правил, відведені майданчики для платного паркування обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару та/або інформаційними знаками про можливість і порядок надання послуги «мобільне паркування».    

З огляду на зміст викладених обставин у цьому депутатському запиті та важливість вирішення даної проблеми, ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Прошу:

  1. Розглянути питання щодо визначення місць та кількості паркоматів, необхідних для обладнання відведених майданчиків для паркування в порядку, встановленому Правилами паркування транспортних засобів затверджені постановою Кабінету Міністрів Українивід 3 грудня 2009 р. № 1342.
  2. Розглянути питання щодо обладнання відведених майданчиків для паркування паркоматами.
  3. Про результати розгляду даного депутатського запиту прошу повідомити мене у порядку, визначеному у статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».