×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо можливості введення додаткової послуги в ЦНАПах міста Львова

Я, як депутат Львівської міської ради, звертаюсь до Вас із наступним.Відповідно до пункту 5.7. Положення про громадський бюджет м. Львова, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 30.06.2016 № 632  (далі – Положення), голосування та ідентифікація особи може бути проведена у Центрах надання адміністративних послуг міста Львова та/або за допомогою електронної ідентифікації (для осіб, які зареєстровані у м. Львові). Також, згідно пункту 5.8. Положення, працівники Центру надання адміністративних послуг міста Львова надають загальну інформацію щодо громадського бюджету м. Львова та роз’яснюють порядок голосування за проекти. При цьому їм забороняється здійснювати агітацію та переконувати проголосувати за окремо взяті проекти.                                                                                                       

            Беручи до уваги вищенаведене, хочу наголосити, що під час проведення голосування, яке відбувається з 1 по 15 листопада року, який передує реалізації проектів,  згідно пункту 5.3. Положення, у Центрах надання адміністративних послуг накопичується велика кількість людей. Адже, окрім людей, які хочуть проголосувати за проект, утворюється черга з людей, які прийшли за отримання інших адміністративних послуг.              Задля уникнення натовпів у ЦНАПах та для забезпечення вчасного та якісного обслуговування усіх відвідувачів, логічним вирішенням було б введення додаткової послуги у вигляді призначення на період голосування (з 1 по 15 листопада) окремої людини (працівника ЦНАПу), яка займалася б виключно супроводом голосування за проекти, подані на Громадський бюджет Львова.  Це дозволить утворити окрему чергу для бажаючих проголосувати, пришвидшить процес самого голосування та дасть змогу швидше обслуговувати відвідувачів, які прийшли за отриманням інших послуг ЦНАПу.                                   

З огляду на зміст викладених обставин у цьому депутатському запиті та важливість вирішення даної проблеми, ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Прошу:

  1. Розглянути питання щодо введення додаткової послуги ЦНАПів у вигляді призначення на період голосування (з 1 по 15 листопада) окремої людини (працівника ЦНАПу), яка займалася б виключно супроводом голосування за проекти, подані на Громадський бюджет Львова.
  2. Про результати розгляду даного депутатського запиту прошу повідомити мене у порядку, визначеному у статті 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».