×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Мар’яни Батюк щодо збереження стадіону на вул.Величковського, 16-18

До мене звернулись мешканці мікрорайону Рясне-2, які глибоко стурбовані рішенням сесії міської ради VII скликання, а саме, ухвалою про внесення змін до ухвали міської ради від 06.07.2006 № 78 «Про продаж земельних ділянок у м. Львові шляхом аукціону». В ухвалі йдеться про виставлення на аукціон земельної ділянки площею 0,4275 га (кадастровий номер 4610137500:11:015:0005) на вул. І. Величковського, 16-18.

Мешканці наголошують, що виступають проти такого рішення, адже на цій ділянці розміщений стадіон, який звели мешканці за власні кошти, оскільки мікрорайон не має розвиненої спортивної інфраструктури.

Жителі Рясне-2 у своєму зверненні вимагають залишити ділянку по вул. Величковського, 16-18 за громадою мікрорайону Рясне  та передбачити існуючий стадіон у чинному переліку спортивних майданчиків. У випадку продажу ділянки з аукціону, власники ділянки вочевидь стикнуться з спротивом громади мікрорайону.

Зважаючи на зазначене та керуючись ст. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 21,22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»

Прошу : 

1) Вжити заходів для перевірки фактів, зазначених у цьому запиті та колективному зверненні мешканців.

2) Зупинити процес виставлення на аукціон та продажу земельної ділянки по вул. Величковського, 16-18.

3) Провести громадські обговорення щодо даної земельної ділянки з мешканцями мікрорайону Рясне-2.

4) Передбачити в переліку спортивних майданчиків стадіон, який де-факто розміщений на вул.Величковського, 16-18 і облаштований мешканцями мікрорайону.