×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Віталія Свіщова щодо включення до списку скверів Франківського району міста Львова ділянки за адресою вулиця Героїв УПА, 76

Подаємо текст запиту повнотекстово:

До мене, як до депутата Львівської міської ради звернулись мешканці будинку на вулиці Героїв УПА, 76 із питанням щодо надання статусу скверу ділянці за цією адресою. За словами мешканців, дана територія знаходиться у незадовільному стані і є непридатною для проведення на ній дозвілля як дорослими, так і дітьми. Розкидане сміття, закинутий дитячий майданчик та неприведена в порядок ділянка створює незручності для мешканців прилеглих будинків.

Окремо зазначу, що на вищезгаданій ділянці наявні багаторічні зелені насадження, більшість яких була особисто посаджена мешканцями прилеглих будинків. З огляду на вищевказане, звертаюсь до Вас із наступним.

Правові, економічні, екологічні, соціальні та організаційні засади благоустрою населених пунктів визначаються Законом України «Про благоустрій населених пунктів» (далі – Закон про благоустрій).

Згідно статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» (далі – Закон), до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад належить, зокрема, встановлення відповідно до законодавства правил з питань благоустрою території населеного пункту, забезпечення в ньому чистоти і порядку, торгівлі на ринках, додержання тиші в громадських місцях, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність. Беручи до уваги статтю 30 Закону довласних (самоврядних) повноважень сільських, селищних, міських рад належать, зокрема,організація благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення; здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян. Відповідно до статті 13 Закону про благоустрійдо об'єктів благоустрою населених пунктів, як території загального користування, належать: парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики. Згідно статті 21 Закону про благоустрій, елементами (частинами) об’єктів благоустроюєзелені насадження (у тому числі снігозахисні та протиерозійні) уздовж вулиць і доріг, в парках, скверах, на алеях, бульварах, в садах, інших об'єктах благоустрою загального користування, санітарно-захисних зонах, на прибудинкових територіях. До Переліку скверів Франківського району міста Львова, затвердженого Ухвалою Львівської міської ради № 3723від 08.07.2010 року (далі – Ухвала), належать сквер на вул.Генерала Т.Чупринки (біля Франківської районної адміністрації) (0,1535 га), сквер на вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківській (1,4546 га), сквер вул. Є. Коновальця (1,7456 га), сквер вул.В.Симоненка (0,6416 га), сквер на вул.Японській (0,2977 га), сквер на вул. Науковій, 10-а (0,0600 га), сквер на вул. І. Богуна, 11 (0,0600).

Беручи до уваги вищенаведене, логічним висновком було б внесення змін до даноїУхвали та включення до списку скверів Франківського району міста Львова ділянки за адресою вулиця Героїв УПА, 76. Це дозволить привести дану територію до порядку, зберегти багаторічні зелені насадження та створити місце для проведення дозвілля на свіжому повітрі мешканцям.

З огляду на зміст викладених обставин у цьому депутатському запиті та важливість вирішення даної проблеми, керуючись ст. ст. 26,30 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. ст. 13,21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Прошу:

1. Розглянути питання щодо внесення змін до Ухвали Львівської міської ради № 3723 від 08.07.2010 року та включення до списку скверів Франківського району міста Львова ділянки за адресою вулиця Героїв УПА, 76.

2. Про результатирозглядуданогодепутатськогозапиту прошу повідомити мене у порядку,визначеному у статті 22 Закону України «Про статус депутатівмісцевих рад».