×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У СЗШ №30 відкрили меморіальну таблицю, присвячену воїну Олександру Дерешу

У Львівській середній школі № 30 на вул.Мазепи, 31  відкрили меморіальну таблицю, присвячену загиблому в зоні АТО воїну, випускнику цієї  школи Олександру Дерешу.

Учасники події розповіли, що Олександр загинув 22 серпня 2016р. в Луганській області під час виконання  військового обов’язку. Перед тим був  активним учасником подій на Майдані. До війська зголосився добровольцем  на початку українсько-російської війни. Після демобілізації продовжив службу в ЗСУ на контрактній основі. Був командиром взводу – старшим офіцером 5-гарматної артилерійської батареї.

Як зазначили побратими героя, Олександр після демобілізації навчався в Академії сухопутних військ і мріяв стати офіцером, щоб знову захищати Україну. Спочатку працював в канцелярії і міг там залишатись, проте подався на схід.

Депутат Львівської міської ради Роман Грицевич закликав берегти пам'ять про героя, випускника школи.  

«Олександр представлений до нагородження орденом Богдана Хмельницького (посмертно). Тож нехай ця меморіальна дошка буде символом пам’яті про героя, щоб ми кожен день пам’ятали про нього і намагались щодня ставати кращими. Звертаюсь до батьків. Ви виховали прекрасного сина, патріота. Про Олеся, як його називали, ми будемо пам’ятати завжди, про його жертовність і подвиг в ім’я України. Герої не вмирають!»  

 

Додамо, що меморіальна таблиця виготовлена за підтримки Романа та Юрія Грицевичів.