×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відновлюватимуть міські джерела

П’ятирічну комплексну екологічну програму для Львова потрібно доповнити практичними заходами – як то реконструкція та оновлення міських джерел та налагодження домовленостей із супермаркетами щодо використання еко-пакетів та прийому скляної тари, пет-пляшок.

Із такою пропозицією під час сесії Львівської міської ради сьогодні, 27 квітня, виступила голова екологічної комісії, депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

За її словами, у запропонованій на розгляд депутатів «Комплексній екологічній програмі на 2017-2022 року для міста Львова» добре прописана освітня база. Втім документу бракує практичної складової, що включала б системні і дієві заходи для покращення екологічної ситуації у місті.

«Програма однозначно потребує доповнень, щоб вийти за межі декларативності. Їй не вистачає практичності. Тому для початку пропоную включити до неї такі заходи – як проведення інвентаризації та відновлення міських джерел, частина яких сьогодні захаращена і знищена. Окрім того, потрібно провести роботу із мережами магазинів щодо використання еко-пакетів, прийому вторсировини. Цей пункт сприятиме переходу містян на сортування відходів, відмові від шкідливих для еко-системи матеріалів у побуті», – пояснила Ірина Оршак.