×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Мирослава Данилківа щодо добудови ЗОШ І-ІІІ ступенів №74 у смт. Рудно

Роботи з добудови Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №74 у смт. Рудно розпочали ще в 2008р. Однак, цей процес відбувався досить складно і зупинився на роки. 2016 року було відновлено виконання робіт.

Цій школі гостро не вистачає приміщень для проведення занять у класах, навчання відбуваються у дві зміни. Будівлю з виробничими майстернями доцільно перепрофілювати на класні приміщення, - це дало б змогу проводити навчання для всіх школярів у першу зміну.

Крім того, необхідно перенести каналізаційні труби, які є прокладені під будинком школи.

У міському бюджеті міста Львова на 2017 р. закладено 1,9 млн. грн. на добудову школи в смт. Рудно. Але цих коштів недостатньо для виконання всіх необхідних запланованих робіт. За попередніми розрахунками, необхідно буде ще близько 3 млн. грн., і це при умові повного сприяння відповідних структур Львівської міської ради та їх своєчасної, ефективної роботи (містобудівні умови, відповідні дозволи, договори і т. д.).

Зважаючи на вищевикладене, керуючись ст.ст. 19, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ПРОШУ:

1. Виділити кошти в сумі 3 млн. грн. на виконання робіт щодо добудови Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №74 смт. Рудно при перегляді міського бюджету міста Львова за 1 півріччя 2017 р.;

2. Здійснювати постійний контроль за процесом виконання таких робіт.

Письмову відповідь про результат розгляду даного запиту, прийняті рішення та вжиті заходи з долученням копій підтверджуючих документів прошу надіслати у 10-ти денний строк за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 227, а також на електронну адресу: openuhp@gmail.com.