Версія для друку

У СЗШ №99 м.Львова почала діяти виставка, присвячена життю Андрея Шептицького

У СЗШ № 99 м. Львова за сприяння депутата Львівської міської ради Романа Грицевича відкрили виставку, присвячену діяльності митрополита Андрея Шептицького. Виставка підготована Інститутом історії церкви Українського католицького університету та ГО «Опілля».

Зі слів голови громадської організації «Опілля» Василя Лаби, метою є всестороннє висвітлення постаті Андрея Шептицького, його родини, та, зокрема, брата Климентія.  

«Експозиція поділена на кілька розділів, в яких розповідається не тільки про дитинство майбутнього митрополита, навчання, перебування за кордоном, а й про Шептицького як мецената та господарника».  

Як зазначив депутат Львівської міської ради Роман Грицевич, у навчальному закладі виставка триватиме 3 тижні, а далі з нею ознайомляться учні СЗШ №54 Львова.  

«Ми хочемо, щоб діти та молодь більше дізнались про життя митрополита, про його великі справи та меценатську діяльність. Адже це та постать, на яку ми всі маємо рівнятись. Відтак, експозиція демонструється у школах Шевченківського району Львова. Перед тим її уже змогли побачити учні та вчителі СЗШ №30. Нашим життєвим кредо мають стати слова Андрея Шептицького : «Немає іншої дороги до спасіння, як терпеливість, витривалість, лагідність, вірність у сповненні щоденних обов’язків».

Крім цього, депутат Львівської міської ради Роман Грицевич подарував для бібліотеки СЗШ №99 чотири томи праць Шептицького «Пастирські послання» та книгу для дітей «Шептицький від А до Я».