×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Віталія Свіщова щодо відновлення та впорядкування елементів благоустрою (паркових ліхтарів, лав тощо) у Стрийському парку

Стрийський парк - один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам'ятка садово-паркового мистецтва національного значення та улюблене місце відпочинку багатьох львів'ян. Це найбільший у місті парк, який є одним з найкрасивіших пейзажних парків Європи. Парку вже понад 100 років. Також, згідно статті 3 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», до природно-заповідного фонду України належать,зокрема, парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва. На превеликий жаль, на даний час Стрийський парк перебуває у стані занепаду у деяких його частинах. Однією з основних проблем є те, що паркові лави у багатьох місцях є поламаними настільки, що на них просто неможливо сидіти. Хочу зауважити, що у парку гуляє багато людей з дітьми, пенсіонерів, людей із слабким фізичним здоров’ям, яким необхідні місця для періодичного відпочинку. Тому, ремонт паркових лав, заміна їх частин, а подекуди й повна заміна постає єдиним виходом із даної ситуації. Також, у вкрай незадовільному стані перебувають паркові ліхтарі. У багатьох світильниках зіпсовані лампочки, а подекуди вони взагалі відсутні. Це перешкоджає нормальному та безпечному пересуванню усіх перехожих. Опори паркових ліхтарів у певних частинах парку деформовані або зламані, назовні виступають незахищені внутрішні кабелі. Ця проблема потребує негайного вирішення, адже являє собою значну загрозу життю і здоров’ю як дорослих, так і дітей.

Враховуючи вищенаведене логічним висновком було б відновлення та впорядкування елементів благоустрою, а зокрема, паркових лав, ліхтарів тощо для покращення загального стану благоустрою та комфортного перебування людей у Стрийському парку.

З огляду на зміст викладених обставин у цьому депутатському запиті та важливість вирішення даної проблеми, керуючись ст. 3 Закону України «Про природно-заповідний фонд України»,ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Прошу:

1. Розглянути питання щодо відновлення та впорядкування елементів благоустрою, а зокрема, паркових лав, ліхтарів тощо у Стрийському парку.

2. Про результати розгляду данного депутатського запиту прошу повідомити мене у порядку,визначеному у статті 22 Закону України «Про статус депутаті вмісцевих рад».