×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат Львівської міської ради Остап Доскіч запропонував викликати керівників АТП на сесію міськради через хамство водіїв

"Постійне хамство водіїв маршрутних транспортних засобів до громадян нашого міста, періодичні зміни маршрутів та відмови перевозити пільгові категорії населення. Із такими проблемами усе частіше стикаються мешканці Львова, і вирішити їх ніхто не поспішає. Це слід припинити".

Таку думку під час пленарного засідання 7-ої сесії Львівської міської ради висловив голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Остап Доскіч.

Депутат переконаний, що єдиним варіантом кардинально змінити цю ситуацію, є публічні пояснення керівників АТП, де працюють водії-порушники.

"Часто керівники підприємств, які надають послуги транспортного перезення, не мають чіткої позиції із цього питання. Хамство замовчують, а відтак порушники не несуть ніякої відповідальності. І лише після того, як зневага до пасажирів набуває публічності, є факт покарання", - зазначив депутат.

У типовому договорі, який депутати погодили для нових конкурсів із визначення перевізників, уже чітко прописані штрафи за некоректну поведінку водіїв. Однак, оскільки місто продовжило термін існуючих договорів іще на 3 місяці, людям вкотре доведеться знову чути неприємні відгуки від водіїв та терпіти відверту зневагу.

"Саме тому, я маю пропозицію від нашої комісії надати цій темі іще більшої публічності, та в разі хамського ставлення до пасажирів, викликати на сесію для пояснення керівників підприємства, де працюють такі водії-порушники. Як на мене, це буде дієвий спосіб уникнення подібних ситуацій у майбутньому, а відтак покращить якість надання транспортних послуг у місті Львові", - підсумував Остап Доскіч.