×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді вимагає повної відмови від рішення про впровадження абонплати за газ

Фракція ВО «Свобода» вимагає від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП забезпечити повнувідмову від введення абонплати за газ для побутових споживачів, а не її тимчасового відтермінування. З таким зверненням на сесії Львівської міської ради звернувся керівник фракції ВО «Свобода» Маркіян Лопачак.

Маркіян Лопачак заявив:«Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» обурена черговим проявом антисоціальної політики влади, яка ініціювала встановлення абонентської плати за газ для населення, що призведе до значного зростання вартості комунальних послуг. Ми вважаємо такий крок став новою спробою уряду обслужити інтереси олігархів за рахунок українців.»

«Ми вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП негайно вжити заходів для повної відмови , а не простого відтермінування, від деструктивних рішень, що мали на меті ввести щомісячну абонентську плату за підключення до системи газопостачання для споживачів.» - додав депутат Львівської міської ради Маркіян Лопачак.