×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо надання інформації про розробку комплексної програми розвитку освіти м. Львова

20 квітня 2017 р. минає рік з часу створення Департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради робочої групи для напрацювання основних напрямків розвитку галузі освіти м. Львова до 2020 року у складі представників Львівської міської ради, управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, представників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, батьківських комітетів та громадськості м. Львова (наказ ДГП ЛМР від 20.04.2016 р. №46р/1 “Про створення робочої групи для напрацювання основних напрямків розвитку галузі освіти м. Львова до 2020 р.”). У відповіді в.о. начальника Управління освіти п. З. Довганик на мій депутатський запит №4-2601-1952 від 14.09.2016 р.зазначено, що станом на вересень 2016 р. цією робочою групою визначено три стратегічні напрямки розвитку галузі освіти м. Львова: освітній менеджмент, зміст освіти, виховання й дозвілля. Окрім того, у цій відповіді було вказано, що узагальнена Програма буде винесена на обговорення у громадському просторі з мешканцями м. Львова.

Однак склалася дивна ситуація, що через рік громаді м. Львова не відомо жодних, бодай проміжних, результатів праці над Програмою розвитку освіти м. Львова, не кажучи вже про її широке громадське обговорення. Виглядає на те, що така діяльність чи радше бездіяльність є системною, позаяк подібним чином виглядає ситуація з проведенням конкурсного добору на посаду начальника Управління освіти, який кулуарно та безрезультатно триває з серпня 2016 р. Ми не заперечуємо окремих позитивних кроків за цей період (приміром, ремонти у школах та ДНЗ чи програма “Е-освіта”), однак вважаємо, що без комплексної Програми розвитку освіти говорити про системні зміни у галузі освіти м. Львова є передчасно, ба навіть - марно.

Враховуючи викладене вище та керуючись ст.ст. 26, 49, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», а також відповідно до Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-XII,

ПРОШУ:
1. Надати інформацію про напрацювання робочої групи щодо основних напрямків розвитку галузі освіти м. Львова за період з 20.04.2016 р. до 06.04.2017 р. у розрізі виокремлених стратегічних проектів.

2. Провести громадське обговорення основних напрямків розвитку галузі освіти м.Львова, напрацьованих цією робочою групою.

3. Надати інформацію про орієнтовний час завершення праці над цією Програмою та винесення її на розгляд Львівської міської ради.

4. Надати інформацію про те, чи брали участь представники Управління ЛМР у роботі над “Програмою розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки”, яку напрацював Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Письмову відповідь про результат розгляду даного звернення з долученням підтверджуючих документів прошу надіслати у 10-тиденний строк за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 227.

Копію відповіді прошу надіслати на е-mail: [email protected].