×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Близько ста львів’ян та представники восьми громадських організацій долучились до толоки біля Військового Храму Стрітення Господнього у сквері «Батуринський»

Активісти громадських організацій та місцеві мешканці ініціювали толоку у сквері навколо Військового храму Стрітення Господнього, що на вулиці Клепарівській. Територію не лише прибрали від листя та сміття, але й облаштували комфортний громадський простір: вздовж пішохідних доріжок встановлені лавки, висаджені кущі та дерева.

«Роботи виявилось багато, але ми впорались. Влаштували десять лав для прихожан Військового Храму Стрітення Господнього, висадили чимало дерев та кущів, прибрали сквер від листя та сміття. Насамперед вдячний усім, хто активно попрацював, а саме ГО "Громадська Надія", БФ "Патріот-Львів", ГО "Львівська обласна спілка АТО та сімей загиблих", ГО "ЕКО-ZАХИСТ", Цивільному корпусу "АЗОВ", спілці ветеранів Афганістану міста Львова, УСУ АТО, ВК" Динамо-Львів" та мешканцям вулиць Ветеранів, Грекова, Клепарівської. Також до нас завітала Депутат Верховної Ради Оксана Юринець. Спільними зусиллями можна отримати бажаний результат!», - заявив голова постійної депутатської комісії культури, молодіжної політики та спорту, депутат Львівської міської ради Віталій Свіщов.

«Я щасливий, що так багато людей долучились до ініціативи проведення толоки, адже цей сквер саме зараз потребував опіки і більшої уваги з нашого боку. Тепер львів'яни зможуть тут відпочивати, спілкуватись, відвідуючи Службу Божу», - розповів голова ГО «Громадська Надія», депутат Львівської міської ради Віталій Свіщов.

Засновник благодійного фонду «Патріот-Львів» - Ігор Коцюруба зазначив, що храм було збудовано за підтримки воїнів-афганців, які також поруч встановили пам'ятний знак на честь загиблих в радянсько-афганській війні побратимів.

«Сьогодні це місце, куди приходять ветерани вже іншої війни - АТО, їх вдови й рідні, тому для нас важливо, щоб тут панував спокій і краса», - зазначив він.