×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Активісти і студенти провели передвеликодню толоку у парках Левандівки

Упродовж двох днів активісти «Народного контролю» у Залізничному районі, представники ГО «Щит нації» і місцеві студенти прибирали території Левандівського парку і парку «На озері».

Як розповіла ініціатор толоки, депутат Львівської міської ради від фракції «Народний контроль» Анна Мармуляк, такі прибирання уже стали традиційними у районі. Зокрема, торік проводили благоустрій на території місцевого цвинтаря. Цьогоріч вирішили навести лад у парках Левандівки, що після зими були засипані сміттям.

«Ці два парки – одні із небагатьох громадських просторів на Левандівці. Із потеплінням сюди приходитимуть на прогулянку місцеві мешканці, молоді мами із діточками. Дуже хочеться, щоб враження від відпочинку не псував непотріб, розкиданий у парках. Тож перед Великоднем ми сконцентруємося на проведенні толок у громадських просторах Львова, аби наше місто зустріло велике свято чистим та прибраним», – говорить Анна Мармуляк.

Також координатор толоки Мар’ян Наугольник висловив подяку студентам, які активно відгукнулися на ініціативу, та місцевим підприємствам за наданий для толоки інвентар.