×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Мирослава Данилківа щодо перенесення кінцевої зупинки приміських автобусів на АС “Західна”

До мене, як до депутата Львівської міської ради, звернулись депутати Мостиської районної ради із питанням щодо відновлення кінцевої зупинки маршрутів західного напрямку на Автовокзалі “Двірцевий”.

Своє звернення депутати обгрунтовують тим, що АС “Західна” не пристосована до обслуговування такої кількості пасажирів, до неї не пролягають маршрути міського електротранспорту і реального розвантаження міста Львова не відбулося, оскільки мешканці західних районів області пересідають на такі ж самі маршрутки, але вже міські. Депутати та мешканці західних районів Львівщини обурені таким ставленням до них та вважають, що таким чином міська влада Львова вирішила додатково заробити, але при цьому не створила належних умов для обслуговування пасажирів. Так, дотепер не розпочато будівництво повноцінної автостанції на вул. Збиральній.

Враховуючи вищенаведене, з метою врегулювання ситуації із приміськими маршрутами західного напрямку, керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 ПРОШУ: 

1. Розпочати роботи із будівництва повноцінної автостанції на вул. Збиральній у м. Львові;

2. До початку роботи нової автостанції перенести кінцеві маршрути західного напрямку на Автовокзал “Двірцевий”;

3. Розпочати роботу щодо продовження маршрутів міського електротранспорту до нової автостанції.

Відповідь прошу надіслати у встановлений чинним законодавством термін за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 228.