×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит Тараса Чолія щодо зупинення незаконного будівництва у парку “Знесіння”

05 липня 2007 року Львівською міською радою було надано в оренду ТзОВ “Архібуд” земельну ділянку на вул. Довбуша, 15. При цьому вказана земельна ділянка міській раді не належала. Після надання в оренду земельної ділянки у 2010 році виконком Львівської міської ради видав містобудівні умови та обмеження. Теж із численними порушеннями законодавства. Так, не було враховано того, що будівництво планується фактично посеред парку, в історичному ареалі Львова у безпосередній близькості до об’єкта світової спадщини ЮНЕСКО. Також не було отримано дозволу Міністерства культури, як це передбачено Законом.

Однак, незважаючи на ці порушення у 2011 році Інспекція ДАБІ у Львівській області видала дозвіл на початок будівництва.

Варто також додати, що ЮНЕСКО двічі у 2013 та 2015 роках закликала Україну зупинити це будівництво, але ці звернення також були проігноровані.
Всі ці порушення в сукупності вилилися у конкретний результат - сьогодні маємо посеред парку “Знесіння” великий будівельний майданчик, понищені дерева, котлован. Та навіть більше - 01 лютого 2017 року на Довбуша, 15 вже зареєстровано об’єкт незавершеного будівництва.
Тому щоби зупинити це беззаконня, зняти справедливе обурення мешканців міста я підготував проект ухвали щодо скасування забудовнику містобудівних умов та обмежень. Сподіваюся, що проект рішення успішно пройде візування в міськраді і буде підтриманий депутатами. Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,


ПРОШУ:
1. Скасувати всі рішення Львівської міської ради та її виконавчих органів, які дають підстави проводити будівельні роботи на вул. Довбуша, 15;
2. Вжити всіх можливих заходів, які є у компетенції Львівської міської ради з метою припинення цього незаконного будівництва.
Відповідь прошу надіслати у встановлений чинним законодавством термін за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 228.