×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Андріян Гутник : «Міська влада має припинити практику постійних трамвайних колапсів у Львові»

Впродовж минулих місяців кількість скарг львів’ян на роботу електротранспорту у місті сягнула критичної межі – у засобах масової інформації та соціальних мережах зафіксовано десятки випадків загальної зупинки руху трамваїв на різних маршрутах. Усе це, в сукупності із очевидно низькою кількістю транспорту на маршрутах, спричиняє постійні незручності для містян та стимулює їх уникати зайвого ризику не дістатись додому чи до місця праці. Про це йдеться у зверненні фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, яке під час пленарного засідання 2 березня 2017 року виголосив депутат-свободівець Андріян Гутник.

«І без того важка ситуація із громадським транспортом міста перетворюється для мешканців на абсолютно безнадійну. Слід також наголосити, що станом на сьогодні незрозумілою є публічна інформація щодо кількості транспорту у трамвайних депо ЛКП «Львівелектротранс» та їхнього реального стану. При тому, що посадові особи цього підприємства декларують сто два справних трамваї, неодноразово фіксувались випадки, що на маршрути виїздить не більше сімдесяти.» - зазначив свободівець.

«Зважаючи на це, ми вимагаємо від міської влади негайно вжити всіх необхідних заходів, аби забезпечити належний технічний стан трамваїв та безперебійне курсування трамвайних маршрутів у Львові. Окрім цього, вимагаємо публічно оприлюднити інформацію про кількість трамваїв, які є у власності ЛКП «Львівелектротранс», технічний стан кожного з них, кількість трамваїв, які потребують капітального ремонту та реальну щоденну кількість транспортних засобів, які курсують трамвайними маршрутами міста.» - підсумував Андріян Гутник.