×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич пропонує провести конкурс серед місцевих перевізників на якісне львівське таксі

Депутат фракції  «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Зінкевич у своєму запиті на адресу міського голови просить створити комісію,  яка має виробити чітку стратегію та запропонувати львів’янам якісну службу таксі.

Ігор Зінкевич зазначає: «Питання створення львівської якісної служби назріло вже давно. Однак нещодавно у Львові розпочав роботу новий сервіс пасажирських перевезень «Яндекс.Таксі». Перевізник спробував “взяти” львів’ян значно заниженою ціновою політикою та дорогими автівками. Відтак громада, громадські активісти та профспілки таксистів неоднозначно зустріли появу таких «візитерів», і це вже перейшло у відкриті конфлікти».

У час , коли агресивна політика Російської федерації яскраво проявляється не тільки військовими діями  на Східних кордонах України, але і економічним наступом у найбільш україномовному місті, місцева влада не може залишатись осторонь, - переконаний депутат. Тому він пропонує зробити кроки у двох напрямках. По-перше, звернутись до Антимонопольного комітету та СБУ щодо перевірки законної діяльності таких сервісів та використання останніми персональних даних користувачів.    

У другому напрямку - забезпеченні львів’ян якісними послугами - втручання міської влади значно б спростило процес його утворення та дало б змогу  легалізувати багатьох водіїв та збільшити наповнення до бюджету, - зазначає депутат.