×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ветерани АТО звернуться до правоохоронців з вимогою перевірити законність діяльності «Яндекс. Таксі» у Львові

Ветерани війни на сході закликають мешканців Львова бойкотувати послуги «Яндекс. Таксі». Про це повідомив голова міжфракційної групи  з питань учасників АТО та їх сімей Віталій Свінціцький під час прес-конференції «Чому у Львові на третьому році війни із Росією розвивається бізнес країни-окупанта, а на ринок потрапляють нові учасники, що представляють економіку ворога? Чи може громадськість, місцева влада вплинути на ситуацію?».

Віталій Свінціцький зазначив, що сьогодні ми спостерігаємо, як в наше місто входить бізнес окупанта – «Яндекс. Таксі». У той час, коли вояки захищають країну на сході, і коли проти наших бійців Росія висуває танки, до нас, до Львова їде їхній бізнес.

«Ми розуміємо, що для того, щоб увійти на ринок, ця компанія запропонувала маркетинговий хід. Вони кожному таксисту акційно доплачують 50-80 грн, залежно від маршруту. Отже за підрахунками, виходить водій може заробити близько 30 тис.грн. Ця акція оголошена на місяць, за який наші львів’яни можуть звикнуть користуватись цим таксі. Це означає, що акція закінчиться, а бізнес залишиться. Ми вважаємо, що це недопустимо. І ми повинні сказати: «Ні – російському бізнесу у Львові!».

На думку ветерана АТО Івана Слепова, «Яндекс. Таксі» ні в якому разі так легко не зайшли б на ринок, якби львівські перевізники більше уваги приділяли сервісу, доступності машин та ціноутворенню. «Відтак ми зобов'язані бойкотувати  російське таксі і вимагати покращення сервісу львівських таксі».

Зі заступника ГО «Союз ветеранів десанту» Ігоря Бездуха, активісти мають намір звернутись із заявою до правоохоронців.

«Нас обурює ситуація у Львові. Спочатку був «Сбербанк Росії», потім АТБ, тепер «Яндекс. Таксі». А може скоро будуть відкриті посольства ДНР, ЛНР? Ви впевненні, що ті кошти, які ви сплачуєте, потім не йдуть на зарплати бойовикам, які стріляють в наших хлопців? Я вважаю, що ми повинні звернутись до правоохоронних органів  - Нацполіцію, СБУ, з вимогою перевірити законність діяльності фірми у Львові. Закликаємо львів’ян бойкотувати весь російський бізнес, який ведеться у Львові і Україні».