×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові до 25-річчя ЗСУ десантники провели спортивне змагання

З нагоди 25-річчя Збройних Сил України у Львові ветерани АТО, десантники провели змагання з паверліфтинґу. Знаково, що змагання на День ЗСУ пройшли у першому соціальному тренажерному залі «Купол», що розміщений у приміщенні школи №100 на вул. Величковського, 58. (Шевченківський район, Рясне-2). Цей зал десантники відкривали цього року з нагоди свого професійного свята. Про це розповів голова міжфракційної групи з питань АТО у Львівській міській раді Віталій Свінціцький.
Змагання відбулися 6 грудня і були організовані ГО «Союз Ветеранів Десанту» спільно із «Самообороною Львівщини».
Як розповів Віталій Свінціцький, у змаганні братимуть участь учасники бойових дій, ветерани АТО, волонтери та цивільні, які займаються в залі.
«Це наш перший результат і перші спортивні досягнення. Коли влітку цього року десантники відкривали перший соціальний тренажерний зал, то ми орієнтувалися на те, щоб забрати молодь з вулиць і прищепити їм любов до спорту», - розповів Віталій Свінціцький.
Учасники змагалися у чотирьох категоріях: діти до 16 років, дівчата, учасники до 75 кг, від 75 кг до 90 кг та вище 90 кг.
«Змагання було приурочено важливій для нас даті - 25-тій річниці ЗСУ. Власним прикладом ми показуємо, що найкраще святкування – це перемога над власними лінощами, заняття спортом, час у спортзалі. Сила, краса, здоровий спосіб життя – це те, що ми хочемо передати нашим дітям. Нам потрібно звертати особливу увагу на фізичну підготовку нашого молодого покоління. Окрім того, ще однією важливою метою таких змагань є фізична та психологічна реабілітація ветеранів АТО», - заявив Свінціцький.
Нагадаємо, що 31 липня у Львові бійці АТО, які об’єдналися в «Союз Ветеранів Десанту», відкрили перший соціальний тренажерний зал «Купол» у приміщення школи №100 на вул. Величковського, 58. (Шевченківський район, Рясне-2). Головною метою такої ініціативи стало прагнення ветеранів АТО витягнути з вулиці дітей та популяризувати серед молоді здоровий спосіб життя.