×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові ремонтують вулицю Садову

Вулиця Садова у Львові стане комфортною та зручною для усіх. Тут відновлюють дорожнє покриття, ремонтують тротуари, облаштовують паркінг, нові велодоріжки та громадський простір.

Ремонт вулиці проінспектував міський голова Львова Андрій Садовий. «На цій вулиці працює близько 15 підприємств. Тут є багато житлових будинків. Тому, звичайно, ми хотіли зробити цю вулицю правильно, щоб врахувати побажання мешканців, щоб була якісна інфраструктура і з точки зору паркування, і з точки зору велодоріжок, якісних хідників і, звичайно, поміняти повністю інженерію, яка була тут в аварійному стані», - зазначив Андрій Садовий.

Вулиця Садова - перший спільний проект новоствореного “Інституту просторового розвитку”. “Після ремонту вона стане зручною для усіх учасників руху. Крім того, через вулицю проходитиме велодоріжка, буде зручний транзитний тротуар, а біля будинків буде створено житлову зону. Автомобільний заїзд у житлову зону не буде заборонений, ми не йдемо шляхом заборон, ми робимо такий дизайн, що автомобілі будуть почувати себе гостями», - пояснив депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Шмід.

Завершити роботи на Садовій планують вже у листопаді. «Але стараємось зробити скорше. Якщо будуть погодні умови і не буде ніяких ніяких других ситуацій, які будуть трошки перешкоджати в терміни проходження цих робіт, то, можливо, (склейка) закінчимо в жовтні місяці”, - повідомила Леся Магера, керівник фірми-підрядника.

Нагадаємо, активісти кампанії «Комфортне місто» поширили буклети з проектом реконструкції вулиці Садової серед її мешканців.