×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У парку “Знесіння” та до Брюхович облаштовують велодоріжки

У парку “Знесіння” та від вулиці Варшавської до Брюхович облаштовують велодоріжки. Кошти на це передбачено у бюджеті розвитку Львова на 2016 рік.

Будівельні роботи у парку “Знесіння” планують завершити уже до кінця серпня. Загалом протяжність велодоріжки складатиме майже 300 м, а пролягатиме маршрут від вул. Чернеча Гора (район центральної алеї) до залізниці (до мікрорайону Професорська колонія). Для будівництва використовують і бруківку, і асфальт, також встановлюють освітлення. В майбутньому цю велодоріжку планують продовжити аж до Винник.

Розпочались будівельні роботи і з облаштування велодоріжки до Брюхович. Тут також планують встановити освітлення. Згідно з договором, роботи заплановано завершити у 2017 році.

«Зараз у Львові вже збудовано 65 км велосипедних доріг. Вже до кінця цього року ми плануємо облаштувати близько 100 кілометрів велодоріжок», - повідомив депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Шмід.


Загалом, згідно з програмою розвитку “Львів-2020” Андрія Садового та Об’єдання “Самопоміч”, до 2020 року у місті заплановано прокласти 168 км велодоріжок. У 2016 році спеціальні дороги для двоколісних прокладуть до Рясного, верхньої частини вул. Городоцької. Також облаштують велодоріжки на Сихові - на проспекті Червоної Калини та на вул. Сихівській. Завершать будівництво на Пасічній та Богданівській.