×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Скнилівський парк має величезний потенціал, який необхідно розвивати», - Уляна Пак

На останньому пленарному засіданні Львівської міської ради депутат Уляна Пак подала запит щодо облаштування Скнилівського парку, котрий межує з вулицями Скнилівською, Любінською, Виговського.
На думку депутата, зважаючи на те, що поблизу парку проживає велика кількість людей, розташовані чотири школи та ще більше дитячих садків, цей парк міг би стати чудовим центром сімейного відпочинку та дозвілля, місцем проведення навчальних заходів. Окрім того, його безпосередня близькість із аеропортом стимулювала б гостей міста для проведення у парку вільного часу під час очікування рейсів. Аналогічна ситуація із відвідувачами ринку «Південний».
«Однак, на жаль, станом на сьогодні, Скнилівський парк перебуває у жахливому занедбаному стані. Окрім недостатньо добре впорядкованої центральної алеї та частково встановлених смітників, у парку немає жодної іншої належної інфраструктури. Варто наголосити і на його засміченості . на мою думку, чудовий потенціал цієї частини живої природи посеред численних багатоповерхівок не може бути розкритий належним чином через відсутність умов для комфортного і безпечного відпочинку. Скнилівському парку бракує правильного зонування,освітлення,впорядкованих алей, фонтанів, лавочок,дитячих гойдалок, спортивного обладнання, зони для пікніків та багато іншого», - зазначила Уляна Пак.

З огляду на це, депутат закликала під час внесення змін до бюджету розвитку міста Львова на 2016 рік передбачити кошти на проектну документацію та здійснення робіт щодо облаштування Скнилівського парку, в тому числі зонування території, освітлення, впорядкування алей, встановлення лавочок, дитячих гойдалок, спортивного обладнання, зони для пікніків та багато іншого.