×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Питання демонтажу МАФів на вул. Зерновій вирішуватимуть на сесії Львівської міської ради

Питання про демонтаж МАФів біля готелю “Львів” на вул. Зерновій буде винесено на наступну сесію Львівської міської ради. Про це повідомив депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Шмід.
“Департамент економічної політики готує на сесію питання про усунення кіосків на Зерновій. І профільна комісія підтримує це. Чи зважаться на це депутати? Ситуація з Зерновою - це лакмусовий папірчик: чи здатна міська представницька влада побороти базар на наших вулицях”, - повідомив депутат на своїй сторінці у Фейсбук та заликав колег підтримати рішення.
Із запитом демонтувати МАФи, які не дають можливості скористатись двосторонньою велосипедною доріжкою, а також створюють незручності для пішоходів, Олег Шмід звернувся у квітні. Департамент економічної політики ЛМР ініціативу Олега Шміда підтримав, тепер свою позицію мають висловити депутати.
«Під час будівництва велодоріжки на вулиці Зерновій розташовувалось лише три кіоски. Тепер додалось ще три нових. Причому, за інформацією від головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, два з них взагалі не мають жодних документів та дозволів. Ще один кіоск має бути демонтованим згідно з рішенням депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища», – стверджує Олег Шмід.
Фракція “Самопомочі” у Львівській міській раді наполягає на зменшенні кількості МАФів. “Ми маємо бачення аби скоротити перелік цих об’єктів і надавати дозвіл на встановлення лише у тих місцях, де це справді необхідно. Крім цього, дозвіл на розміщення МАФу має надаватись шляхом аукціону”, - пояснює керівник фракції “Самопомочі” у ЛМР Андрій Шевців.
За його словами, у минулій каденції депутати міської ради прийняли ухвалу про мораторій на встановлення МАФів, а потім підготували ухвалу, в яку внесли понад 200 об’єктів. І тепер вже у новій каденції двічі через недостатню кількість голосів не ухвалюється рішення про вилучення певної кількості МАФів, що ще не встановлені.