×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Любомир Босаневич: SMS-повідомлення? Ми незаконних забудов не підтримуємо та проти громади не підемо!

На минулому пленарному засіданні представники партії УКРОП у Львівській міській раді публічно заявили про спробу тиску у прийнятті рішення про надання у місті земельної ділянки під забудову.SMS-повідомлення надійшли на телефони. Надіслав їх Володимир Мармура,колишній депутат ЛМР від партії «Наша Україна», співвласник фірми, що належить Богдану Буці,екс-заступнику міністра оборони України.
Першим про це у соціальних мережах повідомив Ігор Зінкевич, керівник ГО «Варта -1»,депутат Львівської міськради від фракції УКРОП. Оприлюднене й фото SMS-повідомлення, зроблене із телефону Ігоря Телішевського, керівника укропівців у міській раді Львова. Згодом таке повідомлення надійшло у соціальні мережі і від представника фракції УКРОП у Львівській міській раді, волонтера, координатора ІГО «Допомога армії України», Любомира Босаневича.
Саме Любомир Босаневич публічно заявив представникам ЗМІ і присутнім на засіданні Львівської міської ради і про факт спроби лобіювання надання ділянки під забудову, і про те, що діями забудовника обурені мешканці району, де планується звести споруду. Любомир Босаневич виступив із пропозицією вилучити із розгляду сесії питання надання земельної ділянки ТзДВ «Дальта» для будівництва та обслуговування житлових будинків на вулиці Грюнвальдській.
«Ми незаконних забудов не підтримуємо та проти громади не підемо!»,- заявив Любомир Босаневич.
Питання все ж таки проголосували, але воно не набрало потрібної кількості голосів. Як згодом з’ясували журналісти, такі SMSнадійшли не лише укропівцям. Інформацію про спробу вчинення тиску на депутатів швидко поширили ЗМІ.
SMS-повідомлення, як виявилось, надсилав 53-річний Володимир Мармура, який з 2000 року і до сьогодні є головою правління ЗАТ «Дальта». У 2006-2010 роках був депутатом Vскликання від фракції «Наша Україна». Вірогідно, досвід роботи обранців народу минулих каденцій підвів депутата.
У коментарях ІА «ZAXID.NET» Мармура підтвердив, що саме він надсилав SMSдепутатам і був подивований їх реакцією.
За його словами, він розіслав повідомлення не всім депутатам, а лише тим, хто на його думку, сприйме це адекватно.
«Хто міг подумати, що вони це так сприймуть! Там немає нічого незаконного! Ми звернулись з проханням виділити земельну ділянку під будівництво ще на початку минулого року, тому ці смс-повідомлення надіслав для того, щоб нагадати депутатам про дане питання і щоб вони не зволікали з його вирішенням», - пояснив Мармура в коментарі», - пише ZAXID.NET.
Ігор Телішевський, голова фракції партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», очолює постійну комісію архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради. Тож дзвінки і візити голови правління «Дельти» для нього не новина.
«Пан Мармура неодноразово намагався особисто «вирішити» питання із земельними ділянками, на які претендувала його фірма. І телефоном, і візитами на засідання комісії. Як бачите – безуспішно. Останню «спробу» депутати сприйняли вкрай негативно», - підкреслює ІгорТелішевський.
У ZAXID.NET також вирахували, що «кінцевими бенефіціарними власниками підприємства «Дальта», яке зареєстровано у Львові у 1996 році є сам Володимир Мармура та його друг дитинства Богдан Буца. Останній, більш відомий як колишній народний депутат, який у березні 2014 року став першим заступником міністра оборони України, а через пів року подав у відставку. Його звинувачували у неналежному матеріально-технічному забезпеченні збройних сил, а також у порушеннях під час проведення закупівель пального для військових».