×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Спільне звернення депутатських фракцій політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» та «Блоку Петра Порошенка» щодо ремонту об’єктів ліфтового господарства

Під час пленарного засідання депутатські фракції політичної партії «Об'єднання  «Самопоміч» та  «Блоку Петра Порошенка» подали спільне звернення щодо ремонту об’єктів ліфтового господарства.

Львів - місто, що активно розвивається, а тому потребує виваженого підходу, аби творити комфортне для усіх мешканців місто.
Цьогоріч бюджет міста складає значна сума коштів, що забезпечить можливість проведення якісних робіт в інфраструктурі та можливість повноцінно розвиватись у всіх інших галузях.
Проте існує проблема, що потребує вжиття невідкладних превентивних заходів, а саме: у місті є близько 9 тисяч багатоповерхових будинків, у частині з них функціонують ліфти. Загалом у місті діють 2 589 ліфтів. Як відомо, ліфти належать до вертикального транспорту підвищеної небезпеки і, згідно з вимогами Держстандартів №22011-95, їхня експлуатація після закінчення 25 років встановленого терміну заборонена без проведення експертної оцінки. У 2016 році у близько 2000 ліфтів, тобто 70% рухомого складу, закінчується термін експлуатації.
У міському бюджеті на капітальний ремонт об’єктів ліфтового господарства виділено кошти лише на 2, 7% необхідного обсягу. Це у свою чергу означає, що більшість ліфтів у місті Львові можуть зупинитись
Тому, з метою попередження виникнення соціальної напруги серед мешканців багатоповерхових будинків та забезпечення якісного і комфортного їх проживання, звертаємось до Вас з проханням, при внесенні змін до міського бюджету, передбачити кошти на ремонти об’єктів ліфтового господарства.