×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові ухвалили Програму цифрового перетворення міста

Львів перетвориться на Smartcity: на сесії Львівської міської ради депутати ухвалили Програму цифрового перетворення міста.


“Відкритий бюджет, електронний квиток, впровадження електронно-медичної картки в міських лікарнях та поліклініках, створення єдиної бази пацієнтів, інтерактивні класи у школах, облаштування електронних інформаційних табло на зупинках, система моніторингу ефективності теплопостачання та водопостачання, замовлення довідок через інтеренет – це деякі з заходів, які передбачені у Програмі”, - пояснює депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Андрій Пундор.
За його словами, деякі пункти програми перетворення Львова на Smartcityуже реалізовуються – це, зокрема, створення Особистого кабінету мешканця, запровадження електронних петицій до Львівської міської ради, системи онлайн закупівель ProZorro.
«Програма цифрового перетворення – це один із тих документів, який дає можливість порівняти Львів із такими містами, як Барселона, Лондон та іншими Smart City. Ми робимо тільки перші кроки і є потреба у підтримці та максимальному сприянні з боку депутатського корпусу», – каже Андрій Пундор.
Депутат також закликає активно користуватись можливостями Smart сity усіх львів’ян: «Програма насамперед націлена на людей і покращення їх життя.Інам потрібно буде змінювати свої звички, наприклад, вже не ходити до ЛКП по довідки, а замовляти їх онлайн», – наголосив Андрій Пундор.
За словами депутата, результатом впровадження цієї програми стануть оптимізовані дорожній рух, робота громадського транспорту, енергоспоживання та зменшені бюджетні витрати.Нагадаємо, відповідно до стратегії розвитку Львова до 2020 року, передбачено запровадження інформаційних технологій в усіх сферах життя міста.