×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Щодо оптимізації прокладання велосипедних доріжок у Львові

Міському голові м. Львова
п. А. Садовому

Шановний Андрію Івановичу!


До мене, як депутата Львівської міської ради, часто звертаються мешканці Львова з проханням допомогти врегулювати питання щодо доцільності та правильності облаштування велосипедних доріжок у місті.
Згідно з Правилами дорожнього руху велосипедна доріжка - це або частина дороги загального користування, або самостійна дорога, призначена виключно для руху велосипедів. Таким чином, існує 2 види велодоріжок - ті, які пролягають на тротуарах або травниках та велосмуги – ті доріжки, що пролягають на проїжджій частині.
Влада міста всіляко заявляє про необхідність збільшення пішохідних зон і зменшення автомобілів у Львові. Не зважаючи на це, поширеною практикою у Львові є прокладання велодоріжоксаме на тротуарах, призначених для пішоходів, натомість велосмуги практично відсутні. Окрім того, часто ширина таких доріжок є більшою за ширину хідників, не говорячи вже про співвідношення їх якості.
В результаті, користь від таких велодоріжок є мізерною, адже пішоходи дуже часто не зважають на них, а деякі водії виїжджають на тротуар і просто залишають на них свої автомобілі.
Така ситуація є наслідком непродуманого підходу до прокладання велодоріжок. Адже у випадку, коли доріжка має кращу якість ніж хідник, покритий ямами і вибоїнами або ж пішоходи, банально, не вміщаються на хіднику у зв’язку з їх недостатньою шириною, пішоходи вимушено користуються велодоріжками.
Додатково слід зазначити про неузгодженість роботи підрозділів Львівської міської ради у цьому напрямку. Зокрема, трапляються ситуації, коли конкретну ділянку тротуару відводять для спорудження малих архітектурних форм чи інших об’єктів, в той самий час, прокладаючи там велодоріжки.
Вищезазначена ситуація є незрозумілою і потребує негайного вирішення. Так, для більшої ефективності використання велосипедних доріжок, слід прокладати їх не лише на тротуарах, але й на травниках і проїжджій частині, одночасно встановлюючи знаки «стоянка заборонена»,а по можливості ввести інші заходи, що зменшують авторух на таких ділянках. Прокладаючи ж велосипедні доріжки на тротуарі, слід враховувати, що якість хідника повинна відповідати якості велодоріжки, а ширина – не бути меншою. Також, слід налагодити узгодження діяльності структурних підрозділів Львівської міської ради з метою недопущення одночасного передання ділянок тротуарів для комерційних цілей та прокладення на них велодоріжок.
Таким чином, на основі усього вищезазначеного та керуючись ст.ст. 13, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,прошу Васнадати інформацію про вжиті Львівською міською радою заходи для оптимізації прокладання велосипедних доріжок у місті.

Про результати розгляду цього звернення прошу повідомити мене у строки, визначенні ч. 2 ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».