×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські депутати звернуться до Генпрокурора через азартні ігри у Палаці спорту «Україна»

Львівські депутати просять міністра внутрішніх справ та Генпрокурора України взяти під особистий контроль розслідування факту організації клубу азартних ігор в приміщенні Палацу спорту «Україна». Таке звернення оприлюднили під час сесії депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч».

«Палац ігрових видів спорту «Україна» – один із найбільших в місті осередків,призначених для розвитку великого тенісу, проте станом на зараз приміщення спорткомплексу займають понад двадцять орендарів, корти, на яких діти мали б займатись тенісом, використовуються для проведення виставок-продажів. Що найбільше викликає занепокоєння – у приміщеннях спорткомплексу організовують проведення азартних ігор», – сказано у зверненні, яке зачитала депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Христина Паньків.

Як відомо, згідно зі ст. 2 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» в Україні забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх. Попри це, у приміщенні спорткомплексу діє клуб азартних ігор, який маскують під спортивний покер.

Також депутати звернулись до керівництва Федерації професійних спілок України з вимогою невідкладно відреагувати на діяльність Об’єднаних профспілок Львівщини та розглянути можливість передачі Палацу ігрових видів спорту «Україна» у власність територіальної громади міста Львова.

Нагадаємо, львівські правоохоронці викрили та припинили функціонування підпільного покерного клубу у Франківському районі Львова, що діяв у приміщенні спортивного комплексу.За фактом зайняття гральним бізнесом відкрито кримінальне провадження, за що передбачено штраф від 170 тис. грн. до 680 тис. грн. з конфіскацією грального обладнання. Як стало відомо, йдеться про приміщення Палацу спорту «Україна».