×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Версія для друку

Депутат «Народного контролю» очолив між фракційну групу Шевченківського району

У Львівській міській раді створили міжфракційну групу депутатів Шевченківського району. До її складу увійшли 8 депутатів, а керівником групи обрали заступника голови фракції «Народний контроль»,  самооборонівця  Михайла Дідуха.

«Шевченківський район  – візитівка  Львова.  Це  найбільший район,  брама міста  зі сторони Києва та Краковця. На жаль, щороку на нього виділяється все менше і  менше грошей.  Дороги, тротуари – розбиті, а соціальний  транспорт, на відміну  від інших районів Львова, узагалі не курсує до окремих мікрорайонів.  Саме тому  депутати  вирішили створити окрему міжфракційну групу, яка відстоюватиме інтереси громади Шевченківського району», –  повідомив депутат Михайло Дідух.

Нагадаємо, раніше Михайло Дідух виступив з ініціативою створити  новий маршрут електротранспорту, який з’єднуватиме мікрорайони Рясне -1, Рясне-2 з центром  Львова. Зокрема,  Дідух наголосив, що варто для цього використати перший український електробус, який вже цими днями має їздити вулицями Львова.