×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл

Видатки на культуру у Львові зросли у 5 разів

Видатки на культуру зросли у 5 разів – понад 30 млн. грн. Це передбачено у бюджеті розвитку Львова на 2016 рік, який сьогодні ухвалили депутати Львівської міської ради.

 Як повідомила депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді Юлія Хомчин, за ці кошти оновлять Львівський академічний театр імені Леся Курбаса, Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки, Перший український театр для дітей та юнацтва, театр «Воскресіння», ЛКП “Культурно-мистецький центр “Супутник».

“Окрім приведення до нормального стану об’єктів інфраструктури, бюджет передбачає створення нових культурних громадських просторів. Зокрема, дві нові медіатеки буде створено на Сихові та у Рясному”, - зазначила Юлія Хомчин. За її словами, серед планових видатків – оновлення бібліотечних фондів, закупівля музичних інструментів для шкіл Львова та ін.

 Нагадаємо, цього року Львів отримав статус міста літератури ЮНЕСКО і Європейської столиці культури (останній статус Львів переймає на певний період від Вроцлава, зокрема, завдяки підтримці теперішнього депутатського корпусу).