×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 128
Неможливо завантажити XML-файл

УКРОП спільно з громадськістю - за відновлення руху приватного транспорту через площу Святого Юра

Ігор Зінкевич, депутат від фракції УКРОП у Львівській міській раді, координатор ГО «Варта-1» через соціальні мережі та шляхом опитування, вивчав думку львів’ян щодо закриття руху приватного транспорту через площу. Більшість вважає таке рішення міської влади недоцільним. Із встановленням знаку про обмеження руху виникли проблеми і у мешканців, які живуть у районах, що оточують площу, і у водіїв приватного та громадського транспорту через корки на дорогах.

 Після реконструкції площі Святого Юра проїзд через площу дозволили лише громадському транспорту. Львів’яни обурені: на вулиці Степана Бандери та Городоцькій значно збільшився потік авто. Це турбує людей, які там проживають. На дорогах – корки. Мешканці району, які живуть поблизу площі змушені робити величезний «гак», аби доїхати додому. Логічного пояснення такій забороні немає.

Ігор Зінкевич,депутат від фракції УКРОП у Львівській міській раді, координатор ГО «Варта-1»:

“Я отримав багато звернень від містян стосовно цього питання. Як на мене, неправильно, що через площу мають право їздити тільки маршрутки і тролейбуси. Ми, “Варта-1”, брали участь ще в обговоренні стосовно збереження скверу. Тоді був підписаний меморандум і міськрада зараз якраз ним прикривається. Втім тоді громаді була представлена схема руху, яка цілком протилежна до того, що маємо зараз. Отже, вже маємо суперечності. Також скаржаться містяни, які живуть на Бандери і на Городоцькій. при такій розв’язці їх вулиці перезавантажені транспортом. “Варта” завжди стоїть на боці більшості, тому будемо звертатись до відповідних органів та вимагати, аби увесь транспорт їздив площею”, – зазначив Ігор Зінкевич.

 На найближчій сесії Львівської міськради депутати фракції УКРОП ініціюватимуть зняття знаку про заборону руху приватного транспорту через площу Святого Юра.