×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 126
Неможливо завантажити XML-файл

Допомогу учасникам бойових дій та їх родинам надають у приміщенні Личаківської райадміністрації

Поки у приміщенні на Пекарській, 41 проводять підготовчі роботи, Львівський центр допомоги учасникам бойових дій уже активно працює. Волонтери надають послуги військовослужбовцям, добровольцям та їх родинам у приміщенні Личаківської райадміністрації.

Як повідомила депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч», волонтер Центру Олена Пасевич, у період з 12 до 19 січня звернулось 21 особа. «Основні питання, з якими до нас звертаються, це консультації щодо пільг, допомога у лікуванні, працевлаштуванні, навчанні та відкритті власної справи, оформлення картки львів’янина», – розповідає Олена Пасевич.

Окрема програма для учасників АТО та їх родин з лютого діятиме у Львівському обласному центрі репродуктивного здоров’я населення: «Це і можливість безкоштовних оглядів, діагностики, лікування, супроводу вагітності для дружин наших бійців. 27 січня заплановано спільну зустріч у цьому медичному закладі із представниками мерії, депутатського корпусу Львівської міської та обласної рад та нашого Центру, аби вже з лютого Програма розпочала діяти», – зазначила Олена Пасевич.

За її словами, зараз у Центрі працює загалом 5 волонтерів. «Аби ефективніше надавати допомогу, зараз волонтери проходять стажування у Центрі надання адміністративних послуг, Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також планується стажування у міському управлінні соціального захисту та Центрі зайнятості», – повідомила депутат.

Пасевич Олена Вікторівна