×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові на вулиці Кульпарківській, 133-б депутат Львівської міської ради Андріян Гутник відкрив дитячий спортивний майданчик

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgУ Львові на вулиці Кульпарківській, 133-б  депутат Львівської міської ради Андріян Гутник відкрив дитячий спортивний майданчик, на місці якого житлова компанія планувала збудувати багатоповерхівку. Чи не вперше львів'яни змогли відстояти перед забудовником своє право на прибудинкову територію, більше того тепер їхні діти мають місце для гри у футбол, волейбол та настільний теніс.
    "Ще декілька місяців тому на цьому крихітному клаптику землі горе-забудовники хотіли звести тут багатоповерховий будинок, замість дитячого майданчику, проте мешканці мікрорайону категорично виступили проти забудови. Ми провели громадські слухання з містянами та скерували запит до Львівської міськради, аби цю ділянку остаточно внесли до переліку дитячих спортивних майданчиків. Нам вдалось відстояти позицію людей, і тепер тут новий спортивний майданчик для гри в футбол, волейбол та теніс. Сьогодні ми "заклали першу цеглину" до впорядкування цього місця та відстояли право громади на прибудинкову територію", – розповів Андріян Гутник.
Гутник Андріян Юрійович