×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Депутати підтримали ініціативу Валерія Веремчука виділити РА Львова по 600 тис грн.

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpgПід час, засідання Львівської міської ради депутати підтримали пропозицію керівника депутатської групи «Народний контроль у ЛМР, члена комісії інженерного господарства, транспорту та  зв’язку Валерія Веремчука виділити з міського бюджету 2 млн. 400 тис. грн. на ремонт внутрішньо-прибудинкових доріг та тротуарів по районах Львова. Цю пропозицію Веремчук вніс на останньому засіданні транспортної комісії.
«Я вніс цю пропозицію і, що добре, депутати її підтримали, бо у Львові вкрай жахливий стан прибудинкових доріг та тротуарів. На гарячу лінію «Народного контролю» щодня поступає з десяток звернень від львів’ян по цій темі. Люди розповідають, що на поганих тротуарних хідниках вони неодноразово травмувалися. Міська господарка Львова  зараз, направду, у занедбаному стані, – це свідчить про неефективність міського голови», –зазначив депутат ЛМР Валерій Веремчук.
Нагадаємо, раніше члени депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР організували спеціальну гарячу лінію на яку закликали львів’ян телефонувати та пропонувати об’єкти, які на їхню думку, слід включити у титульний список.
«Тоді до нас поступило сотні звернень. Зараз ми закликаємо львів’ян слідкувати аби кошти виділені з міського бюджету на ремонт внутрішньо-квартальних доріг таки були спрямовані за призначенням. Якщо ж ви бачите, що у вашому дворі вже зо десяток років не виконуються ремонтні роботи прошу телефонувати за номером: 0-800-502-945. Разом зробимо більше!», – наголосив  Валерій Веремчук. 
Веремчук Валерій Миколайович