×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Комерційного директора одного з підприємств на Львівщині, який п’яний кричав «ф…к вам з Донецка» – звільнено, – Народний контроль

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpgЗа інформацією ДП «Львіввугілля»  в.о. директора з МТП, транспорту, тендерних закупівель і збуту продукції ДП «Львіввугілля» Дмитро Васильєв , наказом по державному підприємству звільнений з займаної посади. Позаяк, 12 серпня, журналісти Червоноградських інтернет - видань «ДК Захід» та UNL News, спільно з активістами Громадського руху «Народний Контроль», виявили п’яного комерційного директора ДП «Львівугілля» Дмитра Васильєва, який керував службовим автомобілем VW B6 н.з. ВС 6757 ЕМ.
Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння Дмитро Васильєв при спілкуванні з журналістами та працівниками ДАІ показував непристойні жести, кричав «фак вам з Донецка», через слово вживав нецензурну лексику.
У Червоноградській лікарні за результатами освідчення визначено наявність алкоголю в крові у розмірі 1,1 проміле.

 Зазначимо, прохання негайно прийняти міри щодо недопущення Дмитра Васильєва до керівництва матеріально-технічним постачанням, тендерних закупівель та збуту продукції ДП «Львіввугілля» ще раніше написав у депутатському зверненні першому заступнику Глави Адміністрації Президента України В. Ковальчику голова депутатської групи «Народний контроль» у ЛМР Валерій Веремчук.

1.jpg

b_300_500_16777215_00_images_others_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Веремчук Валерій Миколайович