×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Неможливо завантажити XML-файл

У Львові облаштували перші універсальні бокси для прибирання після собак та утилізації батарейок

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpgЗагалом до кінця серпня у місцях відпочинку, дворах та на дитячих майданчиках у Франківському районі міста Львова облаштують ще десять універсальних боксів зі спеціальними біо-пакетами  для  прибирання після собак та окремим відділенням для утилізації використаних батарейок. Даний сервіс є абсолютно безкоштовним, основна мета якого – це чисте довкілля та створення комфортних умов як для відпочинку городян, діти яких більшість часу проводять на ігрових майданчиках, так і для власників чотирилапих.
Таку ініціативу втілює в життя  депутат ЛМР Андріян Гутник: «Насправді це звичайна культура кожного, яка повинна починатись з малого, саме з таких простих речей, у даному випадку – це прибирання за своїми домашніми улюбленцями у громадських місцях та правильна утилізація батарейок.
Над втіленням цієї  ідеї ми працювали понад три місяці. За цей час спільно з активними мешканцями мікрорайону було обрано перших 10 місць, де на їх думку необхідно встановити такі універсальні бокси. До нас вже звернулись волонтери – це люди, які власне живуть у цьому мікрорайоні та готові щодня обходити усі місця з облаштованими боксами для того, аби наповнити їх біо-пакетами та збирати використані батарейки, проводячи освітню роботу.
Сподіваюсь, що цей проект сформує добру традицію – прибирати за своїми вихованцями та не викидати використані батарейки у звичайні смітники».

b_592_461_16777215_00_images_others_foto_buklet.jpg

Гутник Андріян Юрійович