×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 125
Версія для друку

Маленька зірка великого тенісу

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_grycevych.jpgПереможницею чемпіонату України з тенісу (до 14 років) стала львів’янка Анна Мартем`янова. Про це під час прес-конференції повідомив депутат Львівської міської ради, громадський діяч Роман Грицевич.
Міський обранець розповів, що Анна хоч юна, але дуже перспективна спортсменка та займається тенісом з 6-ти років.  
«Незважаючи на свій молодий вік, дівчина наполегливо тренується і має у своїй скарбничці уже багато нагород. Переконаний, що це той талант, який буде відомий на міжнародному рівні»,- зазначив Роман Грицевич.
Анна народилась в спортивній родині, і саме батьки віддали її в секцію тенісу. Мати дівчини, Наталія Мартем`янова, розказала, що зараз Анну тренує Дмитро Стасюк, і цьому тренеру спортсменка завдячує своїми перемогами.
«Анна  - фанатка тенісу, вона щодня ним займається і вже не мислить свого життя без цього виду спорту. Щоправда, для того, щоб успішно виступати на міжнародній арені, одного таланту і наполегливості замало. Потрібна ще й  фінансова підтримка.   Раніше Анну підтримував Ростислав Мельник, за це ми йому дуже вдячні. Але зараз ми залишились без фінансування. Щоправда, велику допомогу надає Микола Смирнов. На кортах його «Євроспорту» Анна тренується безкоштовно. Вважаю, що треба допомагати молодим, адже вихідці із Західної України дуже давно не вигравали на такому великому турнірі», - зауважила Наталія Мартем`янова.   
Про свій шлях у спорті Анна охоче ділиться з присутніми.
«Перші успіхи прийшли у 2013 році. Той рік був дуже вдалим для мене, бо майже кожен турнір я вигравала. Але найбільш вдалим є цей рік, адже  я виграла український тенісний тур, в другому - увійшла у фінал. Дуже мріяла виграти чемпіонат України з тенісу. Поставила собі таку ціль і досягла її.  У минулому році в Баку в півфіналі обіграла першу сіяну росіянку, а цього року у Словаччині дійшла до чвертьфіналу . Мабуть, мені ще поки бракує трохи досвіду, але вірю, що мої перемоги ще попереду», - підкреслила Анна Мартем`янова.

Грицевич Роман Євгенович